AP02 için yeni akıllı 451 ForTwo debriyaj aktüatörü Slave silindir 4512500062 Coupe Cabrio A4512500062 3981000066

Yeni ürün

₺894.36

Etiketler:

siyah büstiyer jartiyer, siyah boncuk saçak küpe, redmi note 7 arka kapak, tutucu for samsung note, yeni nesil ajan hd izle, incili küçük kare çanta, organizers for kozmetik, samsara xiaomi redmi 4x, yalıtımlı el aleti seti

Alıcıların profesyonel autopart tamir atölyesine katılmasını ve sizin için yüklemelerini rica ediyoruz.

Bazen debriyaj aktüatörünü takarken, "P0900" veya "P0805" hata numarasını gösterir. Bu, bunun anlamına gelmez

Debriyaj aktüatörü arızalı. Sorunu aşağıdaki iki adımdan kontrol edebilirsiniz. İlk olarak, olup olmadığını kontrol edin

Debriyaj sistemi kiti normal çalışıyor ve debriyaj serbest bırakma yatağının biraz gürültü yapıp yapmadığını kontrol etmek için.

Eski olanları değiştirmek için yeni debriyaj rulmanına, debriyaj plakasına ihtiyacınız var. İkincisi, debriyaj köle silindir aktüatörünün taksit pozisyonunu ayarlamak ve uygun alanı korumak için. Akıllı 451 için yeni ForTwo debriyaj aktüatör köle silindir 4512500062 Coupe Cabrio

Stok, nakliye ve garanti Stokta ürün

Hemen nakliye

Rakipsiz fiyat

Kalite garantisi: 24 ay OE parça numarası

Akıllı 451 250 00 62

Akıllı 4512500062

Akıllı A 451 250 00 62

Akıllı A4512500062

Sachs 013981000022

Sachs 013981000082

Sachs 013981000066

Sachs 3981000022

Sachs 3981000082

Sachs 3981000066

02.23.174

0223174 Uygulamalar:

Smart FORTWO Coupe (451) (2007/01 - /)

İki adet Coupe (451) 1.0 Turbo (451.332) M 132.930 999 62 84 Coupe 07/01 - /

2. Coupe (451) 1.0 (451.330, 451.334) M 132.910 999 45 61 Coupe 07/01 - /

2. Coupe (451) 1.0 (451.331, 451.380) M 132.910 999 52 71 Coupe 07/01 - /

İki adet Coupe (451) 0.8 CDi (451.300) OM 660.950 799 33 45 Coupe 07/01 - /

FORTWO Coupe (451) 1.0 Brabus (451.333) M 132.930 999 72 98 Coupe 08/01 - /

İki adet Coupe (451) 0.8 CDi (451.301) OM 660.951 799 40 54 Coupe 09/08 - /

FORTWO Coupe (451) 1.0 Turbo Brabus (451.333) M 132.930 999 75 102 Coupe 10/07 - /

Smart FORTWO Cabrio (451) (2007/01 - /)

FORTWO Cabrio (451) 1.0 Turbo Brabus (451.433) M 132.930 999 75 102 Cabrio 10/07 - /

FORTWO Cabrio (451) 1.0 Brabus (451.433) M 132.930 999 72 98 Cabrio 08/01 - /

FORTWO Cabrio (451) 0.8 CDi (451.401) OM 660.951 799 40 54 Cabrio 09/08 - /

2. Cabrio (451) 1.0 (451.431, 451.480) M 132.910 999 52 71 dönüştürülebilir 07/01 - /

FORTWO Cabrio (451) 1.0 Turbo (451.432) M 132.930 999 62 84 Cabrio 07/01 - /

FORTWO Cabrio (451) 0.8 CDi (451.400) OM 660.950 799 33 45 Cabrio 07/01 - /

Tür Debriyaj Köle Silindir
Üretici Parça Numarası 3981 000 082,3981 000 022,3981000022,3981000082
Ülke/Bölge Imalatı 01 3981 000 082,01 3981 000 066,3981 000 066,013981000022,013981000082
Özellikler 3981 000 082,3981 000 022,3981000022,3981000082
diğer parça numarası 451 250 00 62,4512500062,A 451 250 00 62,A4512500062,01 3981 000 022
Kavşak Parça Numarası 013981000066,3981000066,02.23.174,0223174,CMB018N

İlgili ürünler